foto1
foto1
foto1
foto1
foto1



Jeugdfita cup 2017

Klik op het logo voor de uitslag van de wedstrijd.    

 logo goirle  logo goirle logo berkel enschot

 Dag 1                           Dag 2                                                  

logo almerelogo schijndel


                                                                                                                  

jeugd FITA logo


Jeugdfita cup 2016

Klik op het logo voor de uitslag van de wedstrijd.    

 

logo berkel enschot logo goirle logo goirle logo almerelogo schijndel

Dag 1                           Dag 2                                

                                                     

                jeugd FITA logo                            


Jeugdfita cup 2015

Klik op het logo voor de uitslag van de wedstrijd.      

logo goirle logo berkel enschot logo almere  logo schijndel logo ogio                 

 

jeugd FITA logo

 

 

 

 

 


 

Jeugdfita cup 2014 Goirle Berkel-Enschot Almere Schijndel
DAMES RECURVE CATEGORIE 1 (20m.)
1 ECK VAN DENISE HBS LINDENHEUVEL 161032 870 913 0 948 2731
2 BERG VAN DEN MERLINE HBS ARTEMIS 163759 475 0 901 922 2298
3 Sara Leydekker HBS Almere 163682 0 514 705 562 1781
4 Berkel, Lisan van Doele willem 3 165359 0 0 869 763 1632
5 Riemsdijk, Anouck van HBS Almere 163682 0 0 776 0 776
HEREN RECURVE CATEGORIE 1 (20m.)
1 Berkel van Tom Doele Willem III 165363 0 754 859 896 2509
2 KOLLARD STAN HBS LINDENHEUVEL 161033 817 0 0 834 1651
3 Loon, Joey van HBS LINDENHEUVEL 164913 0 0 0 879 879
4 Koch, Faysal HBS LINDENHEUVEL 164915 0 0 0 873 873
5 Rouwet, Rene Willem Tell 1885 Geverik 164924 0 0 0 862 862
6 WALENBERG GABRIEL ST.SEBASTIAAN 161207 743 0 0 0 743
7 Schweiger, Jurre HBS Almere 165069 0 0 683 0 683
8 Baldwin, Kaj De Meijerijers 0 448 0 0 448
HEREN COMPOUND CATEGORIE 2 (40m.)
1 Blom, Thijs Saense handboog Skutters 164428 0 0 747 0 747
DAMES COMPOUND CATEGORIE 2 (40m.)
1 WILTHAGEN JASMIJN CONCORDIA 162898 893 635 0 0 1528
DAMES RECURVE CATEGORIE 2 (40m.)
1 EBERSON MICHELLE ALPENJAGERS 162654 904 935 955 944 2834
2 JETTEN LOTTE HBS ALPENJAGERS 160085 874 871 932 919 2725
3 LEYDEKKER ZOE HBS ALMERE 161512 771 804 860 0 2435
4 DONNERS KYRA HBS LINDENHEUVEL 158530 832 0 0 936 1768
5 Blommert, Eline Brediusschutters 164321 0 0 702 375 1077
6 Berg, Imke vd Landmans Unie 1843 164021 0 0 0 660 660
7 Block, Vera de HBS ALMERE 161615 0 0 607 0 607
8 Doornbos, Merle Sint Sebastiaan 158340 0 599 0 0 599
9 Pullens, Tjarina 164238 0 566 0 0 566
HEREN RECURVE CATEGORIE 2 (40m.)
1 PLEITER DENZEL HBS ALMERE 162921 972 965 998 0 2935
2 SWENNEN JETHRO HKS 162746 914 969 0 996 2879
3 VAES DAMIAN STRIJD IN VREDE 157001 909 956 933 971 2860
4 Berkel, van Stan Doele Willem III 162100 0 895 904 891 2690
5 ECK VAN ILJA HBS LINDENHEUVEL 160720 861 833 0 950 2644
6 GROOT WASSINK CHRIS GOUDEN TREFFERS 162255 890 885 863 772 2638
7 POST RICK DE VRIENDENKRING 1897 162603 857 870 0 894 2621
8 DEELSTRA JALD-JETSE ST. HUBERTUS 161245 862 879 0 868 2609
9 WOLTERS WESLEY ALPENJAGERS 159810 859 850 817 873 2582
10 TIMMERMAN SJORS GRENSSCHUTTERS 161906 711 825 0 839 2375
11 Claasen, Hanjo Brediusschutters 162585 0 699 734 698 2131
12 Bex Scott De Grensjagers 161226 0 896 0 939 1835
13 LOO VAN THOMAS HBS 162912 751 0 816 0 1567
14 VERHEIJDEN JURRE ALPENJAGERS 163735 822 0 0 649 1471
15 BROEKHOVEN VAN MARK SINT SEBASTIAAN 165438 642 730 0 0 1372
16 DIEPSTRATEN ZENO SINT SEBASTIAAN 164567 433 675 0 0 1108
17 VANSTEEN ELIAN KSM 116102 924 0 0 0 924
18 Verspagen, Harry De Batavieren Treffers 163752 0 0 0 843 843
19 Vredenburg, Sam Saense handboog skutters 163891 0 0 771 0 771
20 Steenbakkers, Rick HBV De Bosjagers 162651 0 765 0 0 765
21 Lith, Marvin van Ons Genoegen 163105 0 0 0 754 754
22 Moerkens, Stefan St. Hubert 160989 0 0 0 704 704
23 Landzaat, Stephan De Meierijers 0 701 0 0 701
24 Hogen, Martin v.d. Ons Genoegen 163014 0 0 0 659 659
25 Tiel, Sven van Concordia Zeeland 156901 0 0 0 534 534
26 LEIJS XANDER SINT SEBASTIAAN 158744 446 0 0 0 446
DAMES COMPOUND CATEGORIE 3 (60m.)
1 REINDERS MAUREEN WILLEM TELL SC 162931 687 844 0 288 1819
2 ZWANEVELD CHEYENNE CZAAR PETER 158267 745 0 0 0 745
DAMES RECURVE CATEGORIE 3 (60m.)
1 WOLTERS MANOU WILLEM TELL SC 163846 662 775 834 851 2460
2 MESU DIONE HBV ONTSPANNING 160285 660 793 753 789 2335
3 BODEWES ISABEL Landmans Unie 159234 744 776 807 706 2327
4 VOORT VAN DER YVETTE OGIO 163317 641 710 573 0 1924
5 Steenbakkers, Lonneke HBV De Bosjagers 154368 0 847 0 839 1686
6 VOS KELSEY CENTAUR 161741 293 398 363 530 1291
7 Meulen, Amber van der HBS Almere 158954 0 0 854 0 854
8 Principaal, Annouk HBS Almere 160342 0 0 794 0 794
9 Claessens, Elina De Meijerijers 156859 0 623 0 0 623
10 Bradic, Sasja HBS Almere 163328 0 0 437 0 437
11 Pullens, Kimbly De Meijerijers 164239 0 409 0 0 409
12 Scheepens, Dionne De Meijerijers 163448 0 316 0 0 316
HEREN COMPOUND CATEGORIE 3 (60m.)
1 GAITH FAYSAL OGIO 160449 949 0 995 980 2924
2 DIJK VAN BENCE WILLEM TELL SC 162479 949 935 975 972 2896
3 KUIPER IAN STREEKSCHUTTERS 157660 920 926 945 952 2823
4 BOGAARD MICK HBS Almere 160799 864 956 929 0 2749
5 VLIELAND JORDI TARGET 161216 902 915 910 0 2727
6 VANERMEN MATTHIAS KSM 116096 958 0 0 0 958
7 Potthoff, Ruben HBS Almere 163325 0 0 895 0 895
8 PUTMAN LENNERT KSM I.A. 719 0 0 0 719
HEREN RECURVE CATEGORIE 3 (60m.)
1 LOON VAN HARVEY L'UNION FAIT LA FORCE 156223 915 956 0 967 2838
2 BROEREN MITCHELL PRINS BERNHARD 161043 903 892 920 952 2775
3 JETTEN BART HBS ALPENJAGERS 160084 915 902 871 861 2688
4 ZIJTVELD STAN VRIENDSCHAP EN STRIJD 157143 888 889 0 885 2662
5 LOOIJ JEFFREY HBS PIJLSNEL 161253 829 933 839 880 2652
6 HEIJMANS RIK PRINS BERNHARD 161471 845 902 861 829 2608
7 COZIJNSEN LLOYD HBS PIJLSNEL 161476 815 823 892 0 2530
8 MESU FLORIS HBV ONTSPANNING 159775 755 841 803 843 2487
9 VORSELEN LUUK ST. HUBERTUS 159613 759 775 815 837 2427
10 GRAAFF DE BRIAN ST. JOZEFDOELEN 162027 801 697 722 755 2278
11 DIRKS TEUN OGIO 151853 726 689 0 813 2228
12 REINDERS BRIAN WILLEM TELL SC 163844 565 758 0 824 2147
13 HAAN DE KIEFER SAENSE HS 158833 659 709 719 0 2087
14 BOERSBROEK SIMON ONTSPANNING 156853 622 0 673 733 2028
15 MARTENS STEFAN VREDELUST 160812 940 0 0 956 1896
16 STEIJVERS LUC ST. HUBERTUS 162007 639 595 583 618 1852
17 ZIJTVELD BART VRIENDSCHAP EN STRIJD 158848 481 753 0 618 1852
18 Giesbers, Paul L'Arc 160134 0 808 0 876 1684
19 SMITS TIM OGIO 162451 438 0 571 557 1566
20 KLAPPER DYLAN ST. JOZEFDOELEN 162029 675 826 0 0 1501
21 Martens, Timo L'Arc 159962 0 785 0 684 1469
22 HOOGEN VAN DEN REMCO DOELE WILLEM III 156738 676 767 0 0 1443
23 BAKKER JAN DE VRIENDENKRING 160874 637 585 0 0 1222
24 Hoogendijk, Paulo Brediusschutters 161658 0 0 596 511 1107
25 Berg, Piet van den HBV ONTSPANNING 153396 0 0 991 0 991
26 MARTENS RICK KSM 116083 989 0 0 0 989
27 ADRIAENSEN BEN KSM 116066 970 0 0 0 970
28 Settels, Alex HBS PIJLSNEL 153539 0 0 955 0 955
29 Broeksma, Gijs Robin Hood 165557 0 0 942 0 942
30 GOOSSENS DRIK BREDA ARCHERY 159822 913 0 0 0 913
31 Jeurissen Damiaan RIS 98 Rotterdam 157906 0 0 0 912 912
32 Tielemans Mick Concordia 158522 0 888 0 0 888
33 Turlings, Lars WILLEM TELL SC 157133 0 881 0 0 881
34 Goor, Kevin aan 't HBS Almere 160402 0 0 875 0 875
35 FRIANT SAMMY KSM 116087 847 0 0 0 847
36 ADRIAENSEN MAX KSM 116089 842 0 0 0 842
37 Mackaay, Rick HBS Almere 156946 0 0 816 0 816
38 Geene, Laurens HBS Almere 161792 0 0 797 0 797
39 GOEDEMOND KIANU KSM 116107 781 0 0 0 781
40 Mirisola, Fabio ST. HUBERTUS 162022 0 779 0 0 779
41 Lith, van Richard Ons Genoegen 163015 0 773 0 0 773
42 Doornbos, Bram Sint Sebastiaan 156980 0 675 0 0 675
43 Broek, Stijn van der Brediusschutters 162608 0 0 657 0 657
44 VERSTEEGEN RENS ST. HUBERTUS 159849 622 0 0 0 622
45 Mohrman, David HBS Almere 162911 0 0 534 0 534
46 Kasper, Hidde Brederode 160060 0 0 526 0 526
47 DIRKS RICK OGIO 162449 522 0 0 0 522
48 VANERMEN MAARTEN KSM 116088 464 0 0 0 464
49 Tennebroek, Chris De Meierijers 161265 0 344 0 0 344
50 Sluis, Ibe van der OGIO 163318 0 302 0 0 302
51 Dun, Floris van De Meierijers 163923 0 271 0 0 271
52 Ley, Thijs van der ver. Aangep. Sporten 164970 0 0 232 0 232
53 Molenaar, Raoul De Meierijers 164664 0 98 0 0 98
DAMES RECURVE CATEGORIE 4 (70m.)
1 VEN VAN DER RACHEL DE VRIENDENKRING 151131 910 880 951 926 2787
HEREN RECURVE CATEGORIE 4 (70m.)
1 WILTHAGEN JONAH CONCORDIA 160680 754 830 798 766 2394
2 Dooren, Jento van Grensschutters 157104 0 833 0 903 1736
3 Vos, Thomas t trefpunt 159844 0 0 385 908 1293
4 Roos, Nick saense handboog skutters 155652 0 0 866 0 866
5 NIJENHUIS OSCAR DAVID ALPENJAGERS 157488 674 0 0 0 674
B.bow / L. Bow CATEGORIE 3
1 Sluis, Ibe van OGIO 163318 0 0 468 0 468
HEREN COMPOUND CATEGORIE 4
1 Buuren, Dylan van asv prins willem alexander 164150 0 0 664 0 664

 


 

Jeugdfita Schijndel 2014

 

Dames rec. 17 t/m 20 jaar Bondsnr. Vereniging Geb. dat. 70 50 30 Totaal
1 Rachel v.d. Ven 151131 1087 De vriendenkring Schaik 14-11-1996 293 293 340 926
                 
  Heren rec. 17 t/m 20 jaar Bondsnr. Vereniging Geb. dat. 70 50 30 Totaal
1 Stefan Martens 160812 1224 Vredelust Deurne 27-6-1997 307 313 336 956
2 Damiaan Jeurrissen 157906 1353 RIS 98 Rotterdam 5-1-1994 291 297 324 912
3 Thomas Vos 159844 1252 T trefpunt Tynje 21-4-1996 306 271 331 908
4 Jonah Wilthagen 160680 1239 Concordia Amsterdam 8-11-1999 245 204 317 766
                 
  Dames Rec 13 t/m 16 jaar Bondsnr. Vereniging Geb. dat. 60 40 30 Totaal
1 Manou Wolters 163846 1203 Willem Tell SC Hoensbroek 09-08-1998 278 276 297 851
2 Lonneke Steenbakkers 154368 1093 HBV de Bosjagers 21-12-1997 262 270 307 839
3 Dione Mesu 160285 1099 hbv de ontspanning 18-03-2000 240 249 300 789
4 Isabel Bodéwes 159234 1045 Landmans unie Schijndel 4-1-1999 239 211 256 706
5 Kelsey Vos 161741 1231 Centaur Amersfoort 17-3-2000 161 177 192 530
                 
  Heren Rec 13 t/m 16 jaar Bondsnr. Vereniging Geb. dat. 60 40 30 Totaal
1 Harvey van Loon 155223 1018 L'union fait la force 19-6-1998 301 321 345 967
2 Mitchell Broeren 161043 1268 Prins Bernhard Den bosch 30-12-1998 304 311 337 952
3 Jento van Dooren 157104 1342 De grensschutters 9-11-1998 287 297 319 903
4 Stan Zijtveld 157143 1178 Vriendschap & strijd 19-5-1998 293 295 297 885
5 Jeffrey Looij 161253 1285 Pijlsnel Landsmeer 9-12-1999 283 292 305 880
6 Paul Giesbers 160134 1072 L'arc 15 jaar 266 296 314 876
7 Bart Jetten 160084 1185 De alpenjagers Sittard 31-3-1998 288 276 297 861
8 Floris Mesu 159775 1099 HBV de Ontspanning 18-3-2000 266 283 294 843
9 Luuk Vorselen 159613 1171 St. hubertus 23-8-1998 251 291 295 837
10 Rik Heijmans 161471 1268 Prins Bernhard Den bosch 3-5-2000 268 262 299 829
11 Brain Reinders 163844 1203 Willem Tell SC Hoensbroek 12-8-2000 265 254 305 824
12 Teun Dirks 161853 1098 Ogio Eindhoven 10-12-1999 235 280 298 813
13 Brian de Graaff 162027 St Jozef Doelen Geldrop 7-11-1999 233 252 270 755
14 Simon Boersbroek 156853 1099 HBV de Ontspanning 13-3-1998 214 239 280 733
15 Timo Martens 159962 1072 L'arc 25-6-1999 223 196 265 684
16 Jurre Verheijden 163735 1185 De alpenjagers Sittard 1-6-2000 193 216 240 649
17 Bart Zijtveld 158848 1178 Vriendschap & strijd 27-7-2000 127 238 253 618
18 Luc Steijvers 162007 1171 St. hubertus 22-6-1997 211 203 204 618
19 Tim Smits 162457 1098 Ogio Eindhoven ? 107 190 260 557
20 Paulo Hoogendijk 161658 1328 Brediusschutters 24-7-2000 115 156 240 511
                 
  Dames Comp 13 t/m 16 jaar Bondsnr. Vereniging Geb. dat. 60 40 30 Totaal
1 Maureen Reinders 163844 1203 Willem tell sc Hoensbroek 4-4-1998 288 gestopt   288
                 
  Heren Comp 13 t/m 16 jaar Bondsnr. Vereniging Geb. dat. 60 40 30 Totaal
1 Faysal Gaith 160449 1098 Ogio Eindhoven 23-5-1999 315 327 338 980
2 Bence van Dijk 162479 1203 Willem tell sc Hoensbroek 31-12-2000 327 309 336 972
3 Ian Kuijpers 157660 1332 De streekschutters 6-12-1999 317 315 320 952
                 
  Dames Rec 11 / 12 jaar Bondsnr. Vereniging Geb. dat. 40 30 20 Totaal
1 Michelle Eberson 162654 1185 De Alpenjagers Sittard 29-11-2001 304 302 338 944
2 Kyra Donners 158530 1194 HBS Lindeheuvel Geleen 8-4-2003 307 307 322 936
3 Lotte Jetten 160085 1185 De Alpenjagers Sittard 21-4-2002 300 300 319 919
4 Imke v.d. Berg 164021 1045 Landmans unie Schijndel 12-09-2000 210 210 240 660
5 Eline Blommert 164321 1328 Brediusschutters ? 119 45 211 375
                 
  Heren Rec 11 / 12 jaar Bondsnr. Vereniging Geb. dat. 40 30 20 Totaal
1 Jethro Swennen 162746 1006 HKS Zoetermeer 18-4-2001 332 322 342 996
2 Damian Vaes 157001 1242 Strijd in Vrede Beek en Donk 11-8-2001 316 318 337 971
3 Ilja van Eck  160720 1194 HBS Lindeheuvel Geleen 1-10-2001 310 306 334 950
4 Scot Bex 161226 1172 De grensjagers 9-6-2001 302 310 327 939
5 Rick Post 162603 1087 De vriendenkring Schaik 19-7-2001 293 285 316 894
6 Stan van Berkel 162100 1088 Doele willem 3 9-6-2002 301 269 321 891
7 Wesley Wolters 159810 1194 HBS Lindeheuvel Geleen 8-10-2002 287 273 313 873
8 Jaldert-Jetse Deelstra 161245 1171 St. Hubertus 18-5-2001 287 261 320 868
9 Harry Verspagen 163752 De batavieren treffers Weert 12-10-2001 265 261 317 843
10 Sjors Timmerman 161906 1342 Grensschutters Reuver 1-5-2001 279 257 303 839
11 Chris Groot Wassink 162255 De gouden Treffer Ruurlo 13-1-2002 229 233 310 772
12 Marvin van Lith 163105 Ons genoegen Nistelrode 2-2-2003 224 226 304 754
13 Stefan Moerkens 160989 1192 St. Hubert Elsloo 14-2-2000 228 207 269 704
14 Hanjo Claassen 162585 1328 Brediusschutters 28-5-2002 210 212 276 698
15 Martin van den Hogen 163014 Ons genoegen Nistelrode 10-2-2003 199 203 257 659
16 Sven van Tiel 156901 1076 Concordia Zeeland 12-3-1998 136 168 230 534
                 
  Dames Comp t/m 12 jaar Bondsnr. Vereniging Geb. dat. 20 20 20 Totaal
1 Melissa Verhoeven 160541 1076 Concordia Zeeland 18-8-2002 287 244 240 771
                 
  Dames Rec t/m 10 jaar Bondsnr. Vereniging Geb. dat. 20 20 20 Totaal
1 Denise van Eck 161032 1194 HBS Lindeheuvel Geleen 5-7-2003 322 313 313 948
2 Merline van den Berg 163759 1228 HBS Artemis Lelystad 26-6-2003 312 315 295 922
3 Lisan van Berkel 165339 1088 Doele willem 3 1-3-2004 295 222 246 763
4 Sara Angeliaue Leydekker 163682 1312 HBS Almere 21-5-2005 229 181 152 562
                 
  Heren Rec t/m 10 jaar Bondsnr. Vereniging Geb. dat. 20 20 20 Totaal
1 Tom van Berkel 165363 1088 Doele willem 3 1-3-2004 324 281 291 896
2 Joey van Loon 164913 1194 HBS Lindenheuvel 18-2-2002 314 287 278 879
3 Faysal Koch 164915 1194 HBS Lindenheuvel 31-3-2002 307 285 281 873
4 Rene Rouwet 164924 1204 Willem tell 1885 Geverik 28-6-2002 318 274 270 862
5 Stan Kollard 161033 1194 HBS Lindenheuvel 16-3-2005 295 267 272 834

 

 

 


 

 

Einduitslag Jeugdfita Almere 29-juni-2014 

 

Cat. 1 - t/m 10 jaar (20-20-20) Pos 20 20 20 Tot.
Recurve Dame Merline van den Berg 1 318 296 287 901
Lisan van Berkel 2 314 277 278 869
Anouck van Riemsdijk 3 277 265 234 776
Sara Angelique  Leydekker 4 270 199 236 705
Heer Tom van Berkel 1 294 275 290 859
Jurre  Schweiger 2 261 209 213 683
Cat. 2 - 11 t/m 12 jaar (40-30-20) Pos. 40 30 20 Tot.
Compound Dame Jasmijn  Wilthagen 1 0 0 0 0
Heer Thijs  Blom 1 220 247 280 747
Recurve Dame Michelle  Eberson 1 307 307 341 955
Lotte  Jetten 2 301 303 328 932
Zoë  Leydekker 3 279 257 324 860
Eline  Blommert 4 248 207 247 702
Vera de Block 5 195 174 238 607
Heer Denzel  Pleiter 1 318 339 341 998
Damian   Vaes 2 308 296 329 933
Stan van Berkel 3 279 286 339 904
Chris  Groot Wassink 4 287 259 317 863
Wesley  Wolters 5 268 258 291 817
Thomas van Loo 6 286 244 286 816
Sam  Vredenburg 7 206 266 299 771
Hanjo  Claasen 8 248 217 269 734
Jethro  Swennen 9 0 0 0 0
Lars   Smit  10 0 0 0 0
Cat. 3 - 13 t/m 16 jaar (60-40-30) Pos. 60 40 30 Tot.
Compound Dame Maureen  Reinders 1 0 0 0 0
Heer Faysal  Gaith 1 326 331 338 995
Bence van Dijk 2 326 310 339 975
Ian  Kuiper 3 299 310 336 945
Mick  Bogaard 4 305 304 320 929
Jordi  Vlieland 5 293 303 314 910
Ruben  Potthoff 6 258 315 322 895
Recurve Dame Amber van der Meulen 1 257 288 309 854
Manou  Wolters 2 259 264 311 834
Isabel  Bodewes 3 256 249 302 807
Annouk  Principaal 4 248 242 304 794
Dione  Mesu 5 216 255 282 753
Yvette van der Voort 6 99 225 249 573
Sasja  Bradic 7 76 149 212 437
Kelsey  Vos 8 105 90 168 363
Heer Piet van den Berg 1 326 322 343 991
Alex  Settels 2 312 325 318 955
Gijs  Broeksma 3 300 314 328 942
Mitchell  Broeren 4 299 293 328 920
Lloyd  Cozijnsen 5 279 299 314 892
Kevin aan 't Goor 6 287 279 309 875
Bart  Jetten 7 279 271 321 871
Rik  Heijmans 8 267 290 304 861
Jeffrey  Looij 9 268 269 302 839
Rick  Mackaay 10 249 261 306 816
Luuk  Vorselen 11 257 258 300 815
Floris  Mesu 12 257 263 283 803
Laurens  Geene 13 239 270 288 797
Brian de Graaff 14 218 225 279 722
Kiefer de Haan 15 200 243 276 719
Simon  Boersbroek 16 194 223 256 673
Stijn van den Broek 17 152 247 258 657
Paulo  Hoogendijk 18 116 231 249 596
Luc  Steijvers 19 202 147 234 583
Tim  Smits 20 169 179 223 571
David  Mohrmann 21 123 177 234 534
Hidde  Kasper 22 131 177 218 526
Thijs van der Ley 23 0 104 128 232
Dylan  Klapper 24 0 0 0 0
Brain  Reinders 25 0 0 0 0
Mirisola  Fabio 26 0 0 0 0
Hidde  Plaatsman 27 0 0 0 0
Sander  Jentink 28 0 0 0 0
Mischa  Slutter 29 0 0 0 0
Willem  Lambooij 30 0 0 0 0
B.bow/L.bow Heer Ibe van der Sluis 1 132 115 221 468
Cat. 4 -17 t/m 20 jaar (70-50-30) Pos. 70 50 30 Tot.
Compound Heer Dylan van Buuren 1 217 200 247 664
Recurve Dame Rachel van der Ven 1 317 300 334 951
Heer Nick  Roos 1 281 263 322 866
Jonah  Wilthagen 2 251 232 315 798
Thomas  Vos 3 301 84 0 385

 


 

 

 

JEUGDFITA 1 juni 2014 DE MEIERIJERS   BERKEL ENSCHOT
   EINDUITSLAG  1e serie 2e serie 3e serie        

Doel
Baan 

Bonds
nummer

Naam Vereniging Pun ten Aant 10 Punten. Aant   10 Pun   ten Aant   10 Totaal   aantal punten Totaal   aantal tienen Gemid-   delden. Plaats

DAMES COMPOUND CATEGORIE   2                   

18 A 162898 Jasmijn Wilthagen Concordia 272 4 229 2 134 0 635 6 5,88 1

DAMES COMPOUND CATEGORIE   3                   

5 B 163844 Maureen Reinders Willem Tell Sc. 264 1 284 4 296 4 844 9 7,81 1

DAMES RECURVE CATEGORIE   1                    

19 B 161032 Denise van Eck HBS Lindenheuvel 310 9 296 6 307 9 913 24 8,45 1
20 A 163682 Sara Leydekker HBS Almere 224 1 154 0 136 3 514 4 4,76 2

DAMES RECURVE CATEGORIE   2                    

17 D 162654 Michelle Eberson De Alpenjagers 297 6 314 8 324 11 935 25 8,66 1
15 A 160085 Lotte Jetten De Alpenjagers 299 6 271 7 301 12 871 25 8,06 2
18 B 161512 Zoë Leydekker HBS Almere 230 1 266 3 308 10 804 14 7,44 3
15 B 158340 Merle Doornbos Sint Sebastiaan 192 1 180 1 227 2 599 4 5,55 4
14 C 164238 Tjarina Pullens De Meierijers 147 0 201 0 218 3 566 3 5,24 5

DAMES RECURVE CATEGORIE   3                    

8 A 154368 Lonneke Steenbakkers H.B.V. De Bosjagers 267 5 271 2 309 8 847 15 7,84 1
6 C 160285 Dione Mesu HBV Ontspanning 223 1 266 3 304 7 793 11 7,34 2
21 B 159234 Isabel Bodéwes Landsmans Unie 242 2 251 3 283 4 776 9 7,19 3
6 B 163846 Manou Wolters Willem Tell Sc. 221 0 260 4 294 6 775 10 7,18 4
3 A 163317 Yvette van der Voort Ogio Eindhoven 231 2 201 0 278 7 710 9 6,57 5
12 D 156859 Elina Claessens De Meierijers 155 0 228 1 240 2 623 3 5,77 6
11 A 164239 Kimbly Pullens De Meierijers 119 1 96 0 194 2 409 3 3,79 7
21 C 161741 Kelsey Vos Centaur 62 0 137 1 199 1 398 2 3,69 8
7 A 163448 Dionne Scheepens De Meierijers 74 0 115 0 127 0 316 0 2,93 9

DAMES RECURVE CATEGORIE   4                    

2 D 151131 Rachel van der Ven De Vriendenkring 1897 282 7 274 3 324 12 880 22 8,15 1

HEREN COMPOUND CATEGORIE   3                   

10 D 160799 Mick Bogaard HBS Almere 307 5 320 11 329 13 956 29 8,85 1
3 B 162479 Bence van Dijk Willem Tell Sc. 307 7 293 4 335 18 935 29 8,66 2
9 A 157660 Ian Kuiper De Streekschutters 293 6 307 7 326 11 926 24 8,57 3
10 A 161216 Jordi Vlieland Target 321 10 289 8 305 11 915 29 8,47 4

HEREN RECURVE CATEGORIE   1                    

20 B 165363 Tom van Berkel Doele Willem III 296 4 241 2 217 0 754 6 6,98 1
19 C Kaj Baldwin De Meierijers 205 1 116 0 127 2 448 3 4,15 2

HEREN RECURVE CATEGORIE   2                    

13 A 162746 Jethro Swennen HKS 318 13 320 11 331 16 969 40 8,97 1
13 C 162921 Denzel Pleiter HBS Almere 319 6 311 5 335 13 965 24 8,94 2
13 B 157001 Damian Vaes Strijd in Vrede 301 9 316 9 339 18 956 36 8,85 3
17 C 161226 Scott Bex De Grensjagers 291 3 288 3 317 9 896 15 8,30 4
16 B 162100 Stan van Berkel Doele Willem III 294 4 288 1 313 10 895 15 8,29 5
18 C 162255 Chris Groot Wassink De Gouden Treffer 278 3 301 8 306 6 885 17 8,19 6
16 A 161245 Jaldet-jetse   Deelstra St. Hubertus 293 8 268 1 318 9 879 18 8,14 7
17 A 162603 Rick Post De Vriendenkring   1897 284 4 281 5 305 6 870 15 8,06 8
18 D 159810 Wesley Wolters De Alpenjagers 261 1 278 5 311 6 850 12 7,87 9
13 D 160720 Ilja van Eck HBS Lindenheuvel 251 0 259 2 323 12 833 14 7,71 10
15 D 161906 Sjors Timmerman Grensschutters 264 3 262 1 299 9 825 13 7,64 11
16 C 162651 Rick Steenbakkers H.B.V. De Bosjagers 258 1 223 1 284 6 765 8 7,08 12
17 B 165438 Mark van Broekhoven St. Sebastiaan 207 2 251 4 272 3 730 9 6,76 13
16 D   Stephan Landzaat De Meierijers 195 0 245 1 261 2 701 3 6,49 14
15 C 162585 Hanjo Claassen Brediusschutters 238 2 198 0 263 2 699 4 6,47 15
14 B 164567 Zeno Diepstraten Sint Sebastiaan 197 2 219 4 259 3 675 9 6,25 16

HEREN RECURVE CATEGORIE   3                    

12 C 155223 Harvey van Loon L'Union Fait La Force 298 2 327 14 331 18 956 34 8,85 1
10 C 161253 Jeffrey Looij HBS Pijlsnel 301 5 306 8 326 13 933 26 8,64 2
4 D 160084 Bart Jetten De Alpenjagers 287 5 305 7 310 6 902 18 8,35 3
3 C 161471 Rik Heijmans Prins Bernhard 283 2 305 7 314 5 902 14 8,35 4
3 D 161043 Mitchell Broeren Prins Bernhard 278 2 284 1 330 15 892 18 8,26 5
5 D 157143 Stan Zijtveld Vriendschap en   Strijd 278 4 287 4 324 13 889 21 8,23 6
21 D 158522 Mick Tielemans Concordia 284 2 289 3 315 7 888 12 8,22 7
9 B 157133 Lars Turlings Willem Tell 286 4 286 6 309 11 881 21 8,16 8
5 C 159775 Floris Mesu HBV Ontspanning 258 2 285 5 298 3 841 10 7,79 9
8 D   Dylan Klapper Sint Jozef Doelen 279 2 253 1 294 6 826 9 7,65 10
8 B 161476 Lloyd Cozijnsen HBS Pijlsnel 243 3 278 7 302 6 823 16 7,62 11
12 A 160134 Paul Giesbers L'Arc 240 1 268 4 300 6 808 11 7,48 12
11 C 159962 Timo Martens L'Arc 239 2 252 3 294 6 785 11 7,27 13
9 C 162022 Fabio Mirisola St. Hubertus 224 2 247 1 308 8 779 11 7,21 14
8 C 159613 Luuk Vorselen St. Hubertus 225 2 253 3 297 4 775 9 7,18 15
12 B 163015 Richard van Lith Ons Genoegen 223 1 246 4 304 9 773 14 7,16 16
6 D 156738 Remco van den Hoogen Doele Willem III 234 2 233 0 300 5 767 7 7,10 17
4 B 162931 Brain Reinders Willem Tell Sc. 247 3 229 4 282 5 758 12 7,02 18
7 B 158848 Bart Zijtveld Vriendschap en   Strijd 231 3 235 1 287 6 753 10 6,97 19
10 B 158833 Kiefer de Haan Saense Handb.   Skutters 216 0 221 1 272 3 709 4 6,56 20
9 D   Brian de Graaf Sint Jozef Doelen 200 1 218 0 279 5 697 6 6,45 21
11 D 161853 Teun Dirks Ogio Eindhoven 190 2 236 4 263 3 689 9 6,38 22
4 C 156980 Bram Doornbos Sint Sebastiaan 175 0 224 0 276 4 675 4 6,25 23
7 C 162007 Luc Steijvers St. Hubertus 206 1 122 0 267 1 595 2 5,51 24
21 A 160874 Jan Bakker De Vriendenkring   1897 138 0 194 2 253 2 585 4 5,42 25
7 D 161265 Chris Tennebroek De Meierijers 120 0 57 0 167 0 344 0 3,19 26
11 B 163318 Ibe van der Sluis Ogio Eindhoven 43 0 97 0 162 1 302 1 2,80 27
5 A 163923 Floris van Dun De Meierijers 36 0 104 0 131 0 271 0 2,51 28
6 A 164664 Raoul Molenaar De Meierijers 0 0 31 0 67 0 98 0 1,36 29

HEREN RECURVE CATEGORIE   4                    

2 A 157104 Jento van Dooren Grensschutters 251 4 261 2 321 12 833 18 7,71 1
2 B 160680 Jonah Wilthagen Concordia 253 3 267 6 310 6 830 15 7,69 2

 

 

 


 

 

 

JEUGDFITA 10 MEI 2014 ST. SEBASTIAAN GOIRLE EINDUITSLAG
PL BN BL NAAM BONDSNR. KL GEB.DT. METER 1e afstand 2e afstand 3e afstand Totaal VERENIGING VER.PLAATS
DAMES RECURVE CATAGORIE 1 (20m.)
1 7 B ECK VAN DENISE 161032 DR 5-7-2003 20 325 279 266 870 HBS LINDENHEUVEL GELEEN
2 7 A BERG VAN DEN MERLINE 163759 DR 26-6-2003 20 193 155 127 475 HBS ARTEMIS LELYSTAD
HEREN RECURVE CATAGORIE 1 (20m.)
1 7 C KOLLARD STAN 161033 HR 16-3-2005 20 286 269 262 817 HBS LINDENHEUVEL GELEEN
2 7 D WALENBERG GABRIEL 161207 HR 16-1-2001 20 277 258 208 743 ST.SEBASTIAAN GOIRLE
DAMES COMPOUND CATAGORIE 2 (40m.)
1 6 B WILTHAGEN JASMIJN 162898 DC 30-12-2345 40 310 282 301 893 CONCORDIA ?
DAMES RECURVE CATAGORIE 2 (40m.)
1 5 D EBERSON MICHELLE 162654 DR 29-11-2001 40 288 294 322 904 ALPENJAGERS SITTARD
2 2 A JETTEN LOTTE 160085 DR 21-4-2002 40 286 273 315 874 HBS ALPENJAGERS SITTARD
3 3 A DONNERS KYRA 158530 DR 8-4-2003 40 288 277 267 832 HBS LINDENHEUVEL GELEEN
4 6 D LEYDEKKER ZOE 161512 DR 23-9-2001 40 248 235 288 771 HBS ALMERE ALMERE
HEREN RECURVE CATAGORIE 2 (40m.)
1 4 C PLEITER DENZEL 162921 HR 16-9-2001 40 330 308 334 972 HBS ALMERE ALMERE
2 6 A VANSTEEN ELIAN 116102 HR 5-5-2002 40 291 307 326 924 KSM MERKSPLAS
3 4 A SWENNEN JETHRO 162746 HR 18-4-2001 40 293 298 323 914 HKS ZOETERMEER
4 3 B VAES DAMIAN 157001 HR 11-8-2001 40 286 295 328 909 STRIJD IN VREDE BEEK EN DONK
5 3 C GROOT WASSINK CHRIS 162255 HR 13-1-2002 40 281 284 325 890 GOUDEN TREFFERS RUURLO
6 2 D DEELSTRA JALD-JETSE 161245 HR 18-5-2001 40 261 284 317 862 ST. HUBERTUS STRAMPROY
7 5 C ECK VAN ILJA 160720 HR 1-10-2001 40 269 281 311 861 HBS LINDENHEUVEL GELEEN
8 4 B WOLTERS WESLEY 159810 HR 8-10-2002 40 275 275 309 859 ALPENJAGERS SITTARD
9 4 D POST RICK 162603 HR 19-7-2001 40 284 272 301 857 DE VRIENDENKRING 1897 SCHAIJK
10 6 C VERHEIJDEN JURRE 163735 HR 1-6-2000 40 257 266 299 822 ALPENJAGERS SITTARD
11 5 B LOO VAN THOMAS 162912 HR 23-10-2001 40 231 239 281 751 HBS ALMERE
12 2 B TIMMERMAN SJORS 161906 HR 1-5-2001 40 217 239 255 711 GRENSSCHUTTERS REUVER
13 3 D BROEKHOVEN VAN MARK 165438 HR 14-3-2001 40 216 160 266 642 SINT SEBASTIAAN GOIRLE
14 2 C LEIJS XANDER 158744 HR 16-10-2002 40 144 100 202 446 SINT SEBASTIAAN GOIRLE
15 5 A DIEPSTRATEN ZENO 164567 HR 6-11-2002 40 54 138 241 433 SINT SEBASTIAAN GOIRLE
DAMES COMPOUND CATAGORIE 3 (60m.)
1 15 B ZWANEVELD CHEYENNE 158267 DC 5-5-2000 60 232 222 291 745 CZAAR PETER ?
2 16 D REINDERS MAUREEN 162931 DC 4-4-1998 60 172 237 278 687 WILLEM TELL SC HOENSBROEK
DAMES RECURVE CATAGORIE 3 (60m.)
1 14 A BODEWES ISABEL 159234 DR 4-1-1999 60 247 244 253 744 ? SCHIJNDEL
2 11 A WOLTERS MANOU 163846 DR 9-8-1998 60 192 182 288 662 WILLEM TELL SC HOENSBROEK
3 12 A MESU DIONE 160285 DR 18-3-2000 60 190 200 270 660 HBV ONTSPANNING ST. OEDENRODE
4 10 A VOORT VAN DER YVETTE 163317 DR 18-11-1998 60 160 231 250 641 OGIO EINDHOVEN
5 18 B VOS KELSEY 161741 DR 17-3-2000 60 28 107 158 293 CENTAUR AMERSFOORT
HEREN COMPOUND CATAGORIE 3 (60m.)
1 11 C VANERMEN MATTHIAS 116096 HC 10-11-1999 60 314 316 328 958 KSM MERKSPLAS
26 10 B DIJK VAN BENCE 162479 HC 31-12-2000 60 312 310 327 949 WILLEM TELL SC HOENSBROEK
21 9 B GAITH FAYSAL 160449 HC 29-5-1999 60 324 309 316 949 OGIO EINDHOVEN
4 17 D KUIPER IAN 157660 HC 6-12-1999 60 281 312 327 920 STREEKSCHUTTERS ?
5 16 A VLIELAND JORDI 161216 HC 28-11-2000 60 286 307 309 902 TARGET ?
6 11 B BOGAARD MICK 160799 HC 1-1-2000 60 298 278 288 864 HBSA ALMERE
7 19 A PUTMAN LENNERT I.A. HC 15-12-2000 60 259 210 250 719 KSM MERKSPLAS
HEREN RECURVE CATAGORIE 3 (60m.)
1 18 A MARTENS RICK 116083 HR 2-2-1997 60 327 323 339 989 KSM MERKSPLAS
2 14 B ADRIAENSEN BEN 116066 HR 15-5-1997 60 312 320 338 970 KSM MERKSPLAS
3 9 C MARTENS STEFAN 160812 HR 27-6-1997 60 306 309 325 940 VREDELUST DEURNE
25 17 B JETTEN BART 160084 HR 31-3-1998 60 280 320 315 915 HBS ALPENJAGERS SITTARD
16 13 D LOON VAN HARVEY 156223 HR 16-6-1998 60 287 298 330 915 L'UNION FAIT LA FORCE ROOSENDAAL
6 15 C GOOSSENS DRIK 159822 HR 19-6-1998 60 290 307 316 913 BREDA ARCHERY BREDA
7 12 B BROEREN MITCHELL 161043 HR 30-12-1998 60 288 287 328 903 PRINS BERNHARD DEN BOSCH
8 15 D ZIJTVELD STAN 157143 HR 19-5-1998 60 292 288 308 888 VRIENDSCHAP EN STRIJD HUNSEL
9 16 B FRIANT SAMMY 116087 HR 15-6-1998 60 274 273 300 847 KSM MERKSPLAS
10 13 B HEIJMANS RIK 161471 HR 3-5-2000 60 270 271 304 845 PRINS BERNHARD DEN BOSCH
11 13 A ADRIAENSEN MAX 116089 HR 12-8-1998 60 255 299 288 842 KSM MERKSPLAS
12 18 D LOOIJ JEFFREY 1612533 HR 9-12-1999 60 270 258 301 829 HBS PIJLSNEL ?
13 18 C COZIJNSEN LLOYD 161476 HR 27-1-2000 60 231 268 316 815 HBS PIJLSNEL ?
14 12 C GRAAFF DE BRIAN 162027 HR 7-11-1999 60 251 270 280 801 ST. JOZEFDOELEN GELDROP
15 15 A GOEDEMOND KIANU 116107 HR 16-5-1999 60 235 253 293 781 KSM MERKSPLAS
16 10 D VORSELEN LUUK 159613 HR 23-8-1998 60 232 244 283 759 ST. HUBERTUS STRAMPROY
17 10 C MESU FLORIS 159775 HR 18-3-2000 60 223 265 267 755 HBV ONTSPANNING ST. OEDENRODE
18 8 A DIRKS TEUN 151853 HR 10-12-1999 60 224 232 270 726 OGIO EINDHOVEN
19 12 D HOOGEN VAN DEN REMCO 156738 HR 19-4-2000 60 154 236 286 676 DOELE WILLEM III BOEKEL
20 13 C KLAPPER DYLAN 162029 HR 23-11-2000 60 189 207 279 675 ST. JOZEFDOELEN GELDROP
21 16 C HAAN DE KIEFER 158833 HR 15-4-1999 60 162 230 267 659 SAENSE HS ?
22 9 D STEIJVERS LUC 162007 HR 22-6-1997 60 186 217 236 639 ST. HUBERTUS STRAMPROY
23 11 D BAKKER JAN 160874 HR 7-3-2000 60 172 193 272 637 DE VRIENDENKRING SCHAIJK
5 8 C BOERSBROEK SIMON 156853 HR 13-3-1998 60 195 184 243 622 ONTSPANNING ST. OEDENRODE
3 8 D VERSTEEGEN RENS 159849 HR 6-11-1998 60 215 192 215 622 ST. HUBERTUS STRAMPROY
26 17 A REINDERS BRIAN 163844 HR 12-8-2000 60 160 170 235 565 WILLEM TELL SC HOENSBROEK
27 9 A DIRKS RICK 162449 HR 13-6-1998 60 92 233 197 522 OGIO EINDHOVEN
28 14 D ZIJTVELD BART 158848 HR 27-7-2000 60 131 152 198 481 VRIENDSCHAP EN STRIJD HUNSEL
29 17 C VANERMEN MAARTEN 116088 HR 7-4-1998 60 299 165 0 464 KSM MERKSPLAS
30 14 C SMITS TIM 162451 HR 7-10-2000 60 64 152 222 438 OGIO EINDHOVEN
DAMES RECURVE CATAGORIE 4 (70m.)
1 1 C VEN VAN DER RACHEL 151131 DR 14-11-1996 70 294 288 328 910 DE VRIENDENKRING SCHAIJK
HEREN RECURVE CATAGORIE 4 (70m.)
1 1 B WILTHAGEN JONAH 160680 HR 8-11-1999 70 248 209 297 754 CONCORDIA ?
2 1 A NIJENHUIS OSCAR DAVID 157488 HR 27-10-1995 70 206 181 287 674 ALPENJAGERS SITTARD